ГО ЛОПО «Спонділаклуб»
Медичний центр «Хвороб хребта та суглобів»
Записатися на прийом
x

Запис на прийом

Бажана дата прийому

Головна ➠ Про нас

Про нас

З 2003 року наш Медичний центр "Спонділа-Клуб" спеціалізується на діагностиці та комплексному безопераційному лікуванні хребта і суглобів в Полтаві.

В нашому медичному центрі практикуються як новітні, так і перевірені часом методики лікування різних захворювань хребта і суглобів. Ми успішно лікуємо радикуліти, остеохондроз, грижі і протрузії міжхребцевих дисків, захворювання суглобів. Також проводимо реабілітаційне лікування після спортивних травм і операцій на опорно-руховому апараті.

Основні принципи роботи медичного центру

  • індивідуальний підхід до кожного пацієнта;
  • дотримання інтересів пацієнта при обстеженні і лікуванні;
  • можливість отримання консультації фахівця;
  • уважне і доброзичливе ставлення до кожного пацієнта;
  • дотримання лікарської етики: дотримання основного принципу в медицині - не нашкодь;

Консультація у лікаря

Для Вашої зручності прийом в центрі ведеться за попереднім записом. Ви приходите на консультацію чи лікування і не витрачаєте свій час на сидіння в чергах. На консультації лікар звертає увагу на всі Ваші скарги та відчуття (в тому числі, незвичайні), емоційний стан, спосіб життя, рухові стереотипи, шкідливі звички та багато іншого. З огляду на отриману інформацію, призначається необхідний курс лікування та, якщо це необхідно, додаткове обстеження.

Лікування і періодичність відвідування медичного центру

Як правило, на початку лікування пацієнт відвідує медичний центр щодня. Потім, у міру поліпшення стану, сеанси можуть проводитися з інтервалами в 1-2 дня. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб поліпшення самопочуття спостерігалося вже на самому початку лікування. Критерій контролю якості лікування - поліпшення самопочуття протягом перших 5 сеансів лікування. При своєчасному зверненні пацієнта в нашу клініку можна розраховувати на поліпшення самопочуття вже після першої процедури. Для закріплення отриманих результатів можуть знадобитися разові процедури, які проводять одноразово з інтервалами від 5-7 днів до 2-3 місяців (в залежності від діагнозу і ступеня вираженості захворювання).

Терміни лікування

В середньому повний курс лікування складається з 10-15 сеансів (це залежить від діагнозу і форми захворювання). Один сеанс лікування триває від 1 години до 1 години 30 хвилин. Це також залежить від проблеми, з якою звернувся пацієнт.

Що таке лікувальний сеанс?

Це набір необхідних пацієнту процедур, які визначає лікуючий лікар. Рішення приймається після оцінки самопочуття і змін в об'єктивному статусі пацієнта.

Обсяг проведених лікувальних заходів визначається лікарем індивідуально для кожного пацієнта. В один лікувальний сеанс, як правило, входить кілька процедур. Висока ефективність лікування досягається за рахунок впливу на різні рівні прояву захворювання. Лікувальна навантаження збільшується поступово, під постійним контролем лікаря, враховуються також відчуття і самопочуття пацієнта.

Суть нашого курсу лікування полягає в тому, що пацієнтові призначаються не окремі призначення, наприклад, сеанси масажу, мануальної терапії, заняття в тренажерному залі, а індивідуальний курс лікування, що складається з необхідної кількості візитів, кожен з яких може включати в себе цілий комплекс лікувальних заходів.

В кінці курсу лікування пацієнт отримує докладні рекомендації щодо профілактики захворювань опорно-рухового апарату, індивідуально розроблений курс спеціальних вправ для підтримки і зміцнення кістково-м'язової системи.

Завдяки отриманим знанням, наші пацієнти можуть запобігти і сповільнити розвиток остеохондрозу хребта і пов'язаних з ним ускладнень у вигляді радикуліту, грижі диска або протрузії міжхребцевого диска у своїх родичів, друзів, знаючи причини їх виникнення.

Головний принцип роботи медичного центру полягає в тому, що для кожного пацієнта призначається індивідуальний курс лікування, який враховує всі особливості розвитку і перебігу захворювання у даного пацієнта. Беруться в облік спосіб життя, звички пацієнта і багато інших чинників. Такий підхід дозволяє максимально ефективно боротися із захворюваннями спини і багатьма іншими хворобами, які часто супроводжують ці захворювання. Кожного пацієнта медичного центру веде лікар, який чітко контролює весь лікувальний процес і при необхідності коректує його.

Разом з Вами ми складемо гнучкий графік відвідувань медичного центру для проходження курсу лікування. Ви зможете в зручний для Вас час відвідувати нас, не доведеться відкладати важливі зустрічі і справи.

Сертифікати медичного центру "Спонділа-Клуб"

Наверх