ГО ЛОПО «Спонділаклуб»
Медичний центр «Хвороб хребта та суглобів»
Записатися на прийом
x

Запис на прийом

Бажана дата прийому

ГоловнаМетоди лікування / Устаткування ➠ PRP-терапія хребта та суглобів, плазмоліфтинг

PRP-терапія хребта та суглобів, плазмоліфтинг

Плазмоліфтинг (плазмотерапія) - це новий метод лікування неврологічних захворювань і захворювань суглобів, а також ряду інших, пов'язаних з необхідністю регенерації тканин. Також цей метод відомий як PRP технологія (plateletrichplasma плазма збагачена тромбоцитами). Це власна плазма крові пацієнта з підвищеним вмістом тромбоцитів, за рахунок центрифугування крові. Метод полягає у введенні аутоплазмой з підвищеним вмістом тромбоцитів в область патологічного вогнища. При контакті тромбоцитів з пошкодженою тканиною відбувається їх дегрануляция (або руйнування) і виділення в навколишнє мікросередовище ростових / трофічних факторів - фактора росту тромбоцитів, трансформуючого фактора, васкулоендотеліального фактора, інсулінподобного ростового фактора (IGF) і ряду інших. Ці фактори ініціюють каскад регенеративних реакцій, зняття запальних явищ, утворення нових судин і стимуляцію відновлення тканин.

Метод плазмоліфтинга абсолютно безпечний, не вимагає спеціальної підготовки, за винятком необхідності забору крові натощак. Обсяг забору крові не перевищує 10-20 мл, що жодним чином не позначається на організмі. Для досягнення стійкого позитивного ефекту зазвичай потрібно кілька процедур.

Плазмоліфтинг захворювань суглобів

Захворювання суглобів на сьогоднішній день є одними з найпоширеніших. Традиційні методи лікування, фармакотерапія не завжди допомагають, іноді організм звикає до лікарських препаратів і вони вже не роблять своєї лікувальної дії. Крім того, з віком, втрачається регенеративні можливості організму. Плазмоліфітинг, в комплексі з фізичними методами лікування дозволяє людині відновити свій регенеративний потенціал, купірувати або зменшити больовий синдром, поліпшити функцію суглоба. Залежно від локалізації захворювання курс плазмоліфітинга може зайняти від двох до чотирьох тижнів.

Області проведення ін'єкцій Плазмоліфтингу: периартикулярно - в тканини, що оточують суглоб (суглобова сумка, зв'язки, сухожилля); інтрамускулярно - в м'яз (область больових точок).

Показання: Плазмоліфтинг показаний при артритах і артрозах, періартритах, пошкодженнях зв'язкового апарату, тендопатія, травмах, лікування захворювань колінного суглоба.

Лікування плазмоліфтингом при захворюваннях хребта

Вкрай поширена думка, що остеохондроз - це болі в спині. Так, дійсно, це один з найяскравіших або запам'ятовуючих симптомів. Але насправді, остеохондроз - це системне дегенеративно-дистрофічних захворювань хребта, що впливає на роботу практично всіх органів і систем - серця, печінки, нирок інших за рахунок зв'язку з ними по нервових шляхах. Наприклад, нерідко, болі в області серця є саме проявом остеохондрозу, а не порушеннями в роботі самого серця. Дуже важливо вчасно помітити початок захворювання, щоб почати профілактику можливих ускладнень - наприклад, грижі диска.

Лікування хребта плазмоліфітингом - відносно новий, але вже добре себе зарекомендував метод сучасної медицини. Лікування плазмоліфтингом хребта запускає регенеративні процеси, в тому числі і в хрящової тканини, відновлює обсяг рухів, знижує або усуває больовий синдром за рахунок цілеспрямованого введення збагаченої тромбоцитами аутоплазмой (PRP) в патологічний осередок. Комплексне лікування, що включає фізіотерапію, масаж, ЛФК і мануальну терапію дозволяє повернути пацієнта до активного і здорового життя.

Області проведення ін'єкцій Плазмоліфтингом: перівертебрально - в зони найбільшої хворобливості.

Показання: профілактика захворювань хребта, остеохондроз, люмбаго, міжреберна невралгія, протрузії і грижі дисків, головні болі, синдром хребетної артерії, спондильоз, спондилоартроз.

Ефекти плазмоліфтинга
 • Зняття запальних явищ;
 • Купирование або зменшення больового синдрому;
 • Усунення больових тригерних точок;
 • Збільшення обсягу рухів;
 • Усунення болю по ходу нервових корінців;
 • Регенерація тканин;
 • Поліпшення якості життя;
 • Збільшення термінів ремісії захворювання;
 • Системні захворювання крові;
 • Онкологічні захворювання;
 • Гострий інфекційний процес;
 • Алергія на гепарин натрію.
Протипоказання лікування плазмоліфтингом
 • Системні захворювання крові;
 • Онкологічні захворювання;
 • Гострий інфекційний процес;
 • Алергія на гепарин натрію.
Наверх