ГО ЛОПО «Спонділаклуб»
Медичний центр «Хвороб хребта та суглобів»
Записатися на прийом
x

Запис на прийом

Бажана дата прийому

ГоловнаМи лікуємо ➠ Радикуліт

Радикуліт

Дискогенний радикуліт (Радикулопатія) - це захворювання при якому відбувається ураження корінців спинного мозку. Виявляється радикуліт як правило больовими симптомами в районі уражених нервових корінців і освічених з них нервів, що тягне за собою порушення чутливості, а в одиничних випадках і рухові розлади. Ця хвороба проходить дуже гостро і як правило переростає в хронічну форму, періодично загострюючись.

Попереково-крижовий радикуліт на даний момент є найпоширенішою недугою, больові ефекти якого поширюються від сідниці до стегна, гомілки і навіть стопи. Зазвичай болі посилюються при русі і навіть мінімальних навантаженнях, а так само під час сну біль дає про себе знати, що змушує хворого постійно міняти своє місце розташування. Що б зменшити біль, зазвичай згинають ногу. Причинами радикуліту в багатьох випадках є остеохондроз, а в інших - результат застарілої травми хребта або грижі міжхребцевих дисків. Загострюється радикуліт в моменти різких рухів, підняття важких предметів і навіть при незручному положенні під час сну.

Основні види радикуліту: шийний радикуліт - проявляє себе сильними болями в шиї і потилиці, загострюється під час банального кашлю або звичайного повороту голови; грудний радикуліт - сковує грудну клітку як панциром, попереково-крижовий - це найпоширеніший і напевно самий хворобливий вигляд радикуліту, больові симптоми якого поширюються в попереку.

Якщо Ви раптово відчули біль у спині - негайно зверніться до наших фахівців, що б поставити правильний діагноз і виключити можливості інших захворювань схожих на радикуліт. Після огляду пацієнта нашими фахівцями, його як правило направляють на рентгенологічне дослідження хребта, що дозволить підтвердити правильність діагнозу.

Наверх